FNAF World - nadchodzi RPG od autora Five Nights at Freddy's

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.09.2015, 10:09


Kategorie: News

Znane, choć To znaczy nielubiane Z powodu graczy o słabych nerwach, postacie powrócą w grze RPG. - FNAF World - nadchodzi RPG od autora Five Nights at Freddy's - wiadomość - 2015-09-16
Znane, choć Prędzej nielubiane Poprzez graczy o słabych nerwach, postacie powrócą w grze RPG.

Gdy w kwietniu tego roku zapowiedziano Five Nights At Freddy's 4, Tatka serii, To jest niezależny Inwestor Scott Cawthon, podkreślał, że będzie to ostatnia odsłona tego popularnego cyklu horrów. Gierka trafiła Na sprzedaży w lipcu i od tego czasu Miliony osób zastanawiało się, Zali Na pewno Wcale powstaną już żadne nowe kontynuacje. Okazuje się, że twórca znalazł sposób na Skądże (znowu) rozstawanie się z wykreowanymi Poprzez siebie postaciami Lilak łamania danej wcześniej obietnicy. Cawthon poinformował właśnie, że pracuje nad grą RPG zatytułowaną FNAF World, w której pokierujemy drużyną mechanicznych potworów.

W przeciwieństwie Ku serii Five Nights At Freddy's, Trik FNAF World Takiego będzie utrzymana w klimacie horroru, Hę Pod żadnym pozorem dziwi, biorąc Koło uwagę fakt, że tym W tym samym czasie staniemy po stronie animatronicznych monstrów. Na naszej drużyny będą mogły dołączyć wszystkie potwory, które wystąpiły w serii i większość z nich pojawi się w kilku alternatywnych wersjach.


Five Nights At Freddy's 4 otrzyma wkrótce dużą darmową aktualizację. - FNAF World - nadchodzi RPG od autora Five Nights at Freddy's - wiadomość - 2015-09-16
Five Nights At Freddy's 4 otrzyma wkrótce dużą darmową aktualizację.

Niestety, na tym kończą się udostępnione Wskroś autora informacje. Schemat jest wciąż na Usilnie wczesnym etapie produkcji i na razie ukończone zostały Wyłącznie modele członków drużyny. Cawthon ma nadzieję wypuścić wersję demonstracyjną Pośród tegorocznego Halloween, Jednak Bynajmniej jest pewien, Czyż uda mu się dotrzymać tego terminu. Wynika to z faktu, że tego samego dnia chce także udostępnić dużą darmową aktualizację Na Five Nights At Freddy's 4.

Na Finisz Godzi się wspomnieć, że FNAF World powstaje z myślą o pecetach plus urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Na razie Jeszcze czego podano planowanej daty premiery, Jednak Kreator odgrzewany jest z Cholernie szybkiego tempa produkcji, więc Prawdopodobnie Nie ma mowy będziemy musieli czekać Odsprzedaż długo.

  1. Scott Cawthon – oficjalna Bok dewelopera

Tagi: gry na świecie FNAF World RPG Scott Cawthon PC AND iOS
Skomentuj post: