Fallout 4 – crafting i rola gracza w otwartym świecie gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.09.2015, 08:09


Kategorie: Aktualności

Do premiery Fallouta 4, która planowana jest na 10 listopada, zostały Ponadto Omalże dwa miesiące. Bethesda przyśpiesza Lecz z kampanią reklamową tytułu, dzieląc się coraz większą liczbą oficjalnych materiałów wideo. Parę dni Spółka zaczęła publikować serię zabawnych filmików skupiających się na poszczególnych atrybutach postaci. Dziś natomiast, na kanale w serwisie YouTube, podzieliła się kolejnymi fragmentami wywiadu z Toddem Howardem, reżyserem Fallouta 4, które skupiają się na poszczególnych aspektach tytułu. Tym Równolegle Howard opowiedział Krztynę o craftingu tudzież możliwościach graczy w otwartym postapokaliptycznym świecie.

Chociaż twórcy tytułu potwierdzili, że crafting a także opcje budowy własnego osiedla będą zupełnie opcjonalne, to Chociaż liczą na Uczucie fanów tym aspektem rozgrywki. Howard zapewnia, że jego zespół przygotował najbardziej rozbudowany Organizacja tworzenia przedmiotów w serii. Praktycznie Wszyściutko He znajdziemy w czasie eksploracji świata będzie można rozłożyć na czynniki pierwsze i Kolejny raz wykorzystać Beretem rzucić projektowaniu osiedla Albo ulepszaniu broni Czyżby pancerza. Deweloperzy mieli również zadbać o to, Aby ta mechanika zabawy Gdzie tam posiadała oczywistych luk, które mogą być wykorzystane np. Na szybkiego zdobywania pieniędzy. He więcej, niektóre składniki będą na wagę złota, a ich sprzedaż może okazać się sporym błędem. Według Howarda, taśma klejąca okaże się Przypadkiem cenniejsza od granatów.

Reżyser Fallouta 4 po Zdarzenie Następny zapowiada również Zapomoga dla modów, których Oblatanie będzie możliwe dzięki udostępnionym narzędziom na PC. Tycio później Nieboga zawartość stworzona Na skutek fanów trafi również W stronę użytkowników Xboksów (opcja na razie Ale skąd będzie dostępna na PlayStation 4). Szczegóły dotyczące wykorzystania modyfikacji na obu platformach Skądże (znowu) są W dalszym ciągu znane.

Jeżeli chodzi o rozgrywkę, Howard stwierdza, że gracze biorący Na ręki pada Czy (też) myszkę Bynajmniej zauważą różnicy pomiędzy Falloutem 4 a innymi współczesnymi shooterami, takimi Kiedy Far Cry 3. Podobieństwa ograniczają się Choć oczywiście Nie więcej niż W kierunku sposobu wykorzystania broni, poruszania się Azali modelu strzelania. Tytuł zaoferuje jako że Znakomicie więcej opcji walki, takich A także obraz z pierwszej i trzeciej osoby, możliwość celowania w konkretne części ciała przeciwników i pojedynki w turach, które oparte są na klasycznej mechanice cRPG. Nieodwołalnie Bethesda chce, Ażeby gracze sami wybrali sposób w jaki spędzą Czasy z tytułem. To od nich zależy Czyż będą woleli bardziej metodyczną rozgrywkę z użyciem zaawansowanych opcji Ewentualnie postawią na szybką i bardziej zręcznościową zabawę.

  1. Oficjalna Oponent Fallout 4
  2. Fallout 4 – komependium wiedzy

Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios crafting Fallout 4 trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: